فروشگاه اینترنتی رنگ و رزین نسیم

با ۲۰سال سابقه کار در زمینه توزیع و پخش انواع رنگهای (روغنی،ساختمانی،فوری چوب،اتوموبیلی،رنگ های صنعتی ) ابزار ساختمانی ،رزین اپوکسی ،رزین پلی استر
فروشگاه نسیم با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان و ارائه کالاها و خدمات با کیفیت در کلیه بخش های مورد نیاز کاربران راه اندازی شده و تلاش می کند گستره ی کاری و مشتریان خود را هر روز بزرگتر و پرمخاطب تر نماید. کالاهای ارائه شده در فروشگاه نسیم اصلی و با گارانتی از شرکت های واردکننده و یا تولیدکننده معتبر خریداری شده و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار کاربران قرار داده می شود. بررسی تخصصی و اطلاعات کامل از مشخصات فیزیکی و فنی کالاها را در اختیار شما قرار می دهیم تا با دقت کامل و اطمینان کالاها را بررسی ، مقایسه و انتخاب نمایید.
فروشگاه اینترنتی نسیم ، با بکارگیری دانش آکادمیک رنگ و تجربه سالیان طولانی در زمینه توزیع و پخش رنگ و ملزومات وابسته، تمامی اطلاعات مربوط به محصولات از منابع معتبر و یا با بررسی های مستقیم متخصصین فروشگاه نسیم جمع آوری و در نهایت دقت و صحت در اختیار شما قرار داده می شود.

قیمت مناسب

بهترین قیمت بازار را ازمابخواهید.این حق شماست.

تضمین ۱۰۰% ارائه خدمات

کیفیت ما ضمانت ماست.نگران نباشید

پشتیبانی آنلاین

این افتخارماست که پشتیبان شما مشتریان باشیم

رسالت کاری ما

رسالت کاری فروشگاه اینترنتی رنگ و رزین نسیم ، همواره بر این اصل میباشد که خرید هر محصول رنگی بایستی براساس کاربرد و مورد مصرف سنجیده شود و بهترین و کاربردی ترین محصول به مشتریان عزیز ارائه گردد.همچنین قوانین و شرایط خدمات پس از فروش کالاها نیز با هدف رضایتمندی کاربران و احترام به حقوق مصرف کنندگان تعیین و ارائه می شود.